Rabštejnská Lhota Rabštejnská Lhota Pardubický kraj kraj
Drobečková navigace

Úvodní strana > Obecní úřad > Dotace

DOTACE A GRANTY

 publicita
Název projektu: Výstavba chodníků "Ve Struhách" Rabštejnská Lhota      
Registrační číslo projektu: CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0012933
Datum zahájení: 1. 1. 2014
Datum ukončení: 31. 8. 2020
Popis:
Projekt řeší výstavbu nových chodníků přizpůsobených osobám s omezenou schopností pohybu a orientace, včetně míst pro přecházení, která v prvé řadě zajistí bezpečnost cílových skupin (obyvatel, návštěvníků, dojíždějících za prací a službami a uživatelů veřejné dopravy) odklonem pěší dopravy od silnice II. třídy č. 340. Realizací projektu dojde také ke zvýšení dostupnosti centra obce, veřejné dopravy a významných cílů každodenní dojížďky v obci Rabštejnská Lhota.
Cíle:
Hlavním cílem projektu je výstavba nových chodníků přizpůsobených osobám s omezenou schopností pohybu a orientace, včetně míst pro přecházení, které zajistí bezpečnost cílových skupin odklonem pěší dopravy od silnice II. třídy č. 340.
Výsledky:
Realizací projektu dojde k zajištění bezpečnosti cílových skupin. Ta bude zajištěna výstavbou nových chodníků přizpůsobených osobám s omezenou schopností pohybu a orientace, včetně míst pro přecházení, odklonem pěší dopravy od silnice II. třídy č. 340. Dojde tak ke zvýšení dostupnosti centra obce (obecní úřad, MŠ, ZŠ, dětská hřiště, obchod, koupaliště, tenisové kurty), veřejné dopravy (autobusová zastávka v centru obce) a významných cílů každodenní dojížďky – škol, služeb, pracovních míst.
Na projekt je poskytována finanční podpora z EU.

 logo
Název projektu: Příměstský tábor Rabštejnská Lhota      
Registrační číslo projektu: CZ.03.2.65/0.0/0.0./16_047/0015908 
Datum zahájení: 1. 6.2020 
Datum ukončení: 31.8.2022
Popis:
Projekt řeší prostor letních prázdnin ve vztahu k dětem a jejich rodičům, kteří jsou zaměstnáni a musí zajistit dohled nad dětmi po dobu 8 týdnů, kdy není v provozu školské zařízení. 
Cíle:
Hlavním cílem projektu je umožnit pracujícím osobám pečujícím o malé děti pracovat dle potřeb zaměstnavatele a osobám, které se hodlají vrátit na trh práce po mateřské/rodičovské dovolené, pohodlný návrat do práce. 
Výsledky: 
Realizací projektu dojde k umožnění pracujícím osobám - rodičům, lépe skloubit rodinný a pracovní život. Dětem je naopak umožněno efektivní trávení volného času řízenou aktivitou příměstského tábora. 
Na projekt je poskytována finanční podpora z EU.

 

 20210727115305_00001.jpg

 

 

 

 

www.sportoviste-rl.cz

www.mikroregionchrudimsko.cz

www.sweb.cz/sdo.vlcata.rl/

Fulltextové vyhledávání

7. 6. Iveta, Slavoj

Zítra: Medard

www.chrudim-city.cz

www.pardubickykraj.cz

portal.gov.cz

http://www.edb.cz/List.aspx?L=CZ&Region=CR&Popis=firmy-Chrudim

Návštěvnost stránek

252180