Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Dopravní omezení - Smrkový Týnec - Rabštejn

Dopravní omezení - Smrkový Týnec - RabštejnDatum konání:
24.7.2023

Vážení spoluobčané,

stavba hlavního řádku splaškové kanalizace je v poslední fázi výstavby, tzn. z hlediska průjezdnosti obcí Smrkový Týnec a Rabštejn dojde k nejvýraznějšímu omezení v dopravě.

Od pondělí 24.7. do 31.7. bude docházet ve Smrkovém Týnci k opravě propustků dešťové kanalizace na komunikaci III/34015, tzn. průjezdnost bude možná tak, jak jste byli zvyklí při pracích na této komunikaci, tzn. okolo chatiček popř. od Licibořic podle toho, na jakém úseku se bude právě pracovat.

Od 1.8.2023 do 30.9.2023 dojde k úplné uzavírce silnice III/34015 z důvodu frézování a kompletní opravy, tzn. průjezd bude velmi omezen. Jedná se o předpokládaný časový interval, o přesném časovém harmonogramu budete ještě informováni. Při frézování a pokládce finální vrstvy „balené“ této silnice nebude průjezd možný vůbec, tzn. auta budete muset odstavit na výjezdu z obce směr Licibořice a na Rabštejně (silnice se bude opravovat až ke křižovatce na Rabštejn)
Odpovědná osoba – pan Miloš Licek – firma Swietelsky stavební s.r.o. – tel.: 608 238 938.

 V časovém úseku od 7.8. do 25.8. dojde k uzavírce silnice II/340 na Rabštejně z důvodu překopů této silnice. Objížďka do Smrkového Týnce přes Čejkovice – Deblov nebo přes Licibořice.
Ranní a odpolední autobusový spoj bude zachován. Aktuální informace budou na webu obce www.rabstejnskalhota.cz.

Odpovědná osoba – pan Lukáš Tidík – firma Profistav Litomyšl – 776 601 332.

Děkuji všem za Vaše pochopení a vstřícnost, stavba bude již brzo dokončena a předpokládaný termín kolaudace je do konce roku 2023. Termín dokončení podle smlouvy o dílo je až v půlce roku 2024, tzn. stavbu se podařilo urychlit téměř o půl roku. 

Předpokládaný termín připojování jednotlivých domácností bude možný po kolaudaci hlavního řádu, tj. v roce 2024.